Yazan: Gökçe GökçeerPöti'nin Dünyası Seti


Pöti hayranlarını harika bir sömestr paketi bekliyor! Bu setin içinde yok yok… Pöti'yle tanıştığımız serinin birinci kitabı, onun en yakın dostu Dede'nin kurtarılma macerasının anlatıldığı devam kitabı, Pöti ve Dede'nin harika çıkartmaları ve Pöti rozeti. Hayvansever çocuklar için müthiş bir sömestr hediyesi! 


40,00   TL  
%35
 
   
26,00   TL
 

Adet

50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava.ISBN : 978975000031
Twitter'da Paylaş    Facebook'da Paylaş    Google Plus'da Paylaş    Pinterest'de Paylaş


Yeni ürünler   ÜRÜN DETAY

Pöti

Pöti, Gökçe Gökçeer'in yazıp Mustafa Gündem'in resimlemiş olduğu yeni resimli kitap serisinin ilk kitabı. Gökçeer bizlere bu seride Pöti adındaki bir köpeğin maceralarını anlatıyor. Üstelik, bu serinin bir özelliği var, o da kitapta anlatılan köpeğin tamamen gerçek olması.

Pöti, seneler önce Yedikule Hayvan Barınağı'ndan evlat edinilmiş. Dolayısıyla, Gökçeer de kitabında okurlara Pöti'yi tanıtırken bir yandan da hayvan barınaklarının önemini anlatıyor. Petshop'lar yerine barınaklardan ve sokaktan hayvan evlat edinilebileceğini vurgulayarak çocuklarınızla birlikte sadece hayvanları beslemek için de barınaklara gidebileceğinizi hatırlatıyor.

Kitabın aynı zamanda çok özel başka bir yanı daha var... Bu kitabı satın alarak Pöti gibi barınaklarda yaşayan hayvanlara yardım edebilirsiniz. Çünkü aldığınız her bir kitap için Yedikule Hayvan Barınağı'na 1 TL bağış yapıyor olacağız.

Ölçü: 20 x 20 cm
Sayfa Sayısı: 40
Yazan: Gökçe Gökçeer
Resimleyen: Mustafa Gündem
Yayın Yönetmeni: Ebru Şenol
Editör: Burcu Ünsal
Yaş Grubu: 3 yaş ve üzer
i

ISBN : 9786059781046 

Pöti ve Dede 

Pöti’nin bir hayali var, süper kahraman olmak! Ama kahraman olabilmek için birilerine yardım etmesi gerektiğinin farkında. Serinin ikinci kitabında Pöti gibi gerçek bir köpek olan Dede ile tanışıyoruz. Dede, Pöti’yle aynı evde yaşıyor ve çok iyi arkadaşlar. İşte bu macerada, bu iki kafadarın dostluklarının nasıl başladığının hikâyesini okuyoruz... 

Ölçü: 20 x 20 cm

Sayfa Sayısı: 52

Yazan: Gökçe Gökçeer

Resimleyen: Mustafa Gündem

Yayın Yönetmeni: Ebru Şenol

Editör: Burcu Ünsal

ISBN: 978-605-9781-12-1

Yaş Grubu: 3 yaş ve üzeri

Seri: Pöti
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ödeme Bilgisi
Ödeme
Görüş ve sorularınız için
0 (216) 474 23 43