Kitap Kurtları Seti


Kitap kurtları için üç harika kitaptan oluşan bir yılbaşı seti! Aytül Akal'ın usta kalemiyle yazdığı öykü kitabı "Gökyüzünde Balonlar", Mustafa Hakkı Kurt'un eğlenceli anlatımı ile bir uzaylının macerasını anlattığı "Bu Dünyalılar Bir Âlem" ve komik mi komik bir fantastik roman "Muhteşem Ay Tavşanı". Sekiz yaş ve üzerindeki çocuklar için çok güzel bir karne hediyesi... 


59,00   TL  
%35
 
   
38,35   TL
 

Adet

50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava.ISBN : 978975000032
Twitter'da Paylaş    Facebook'da Paylaş    Google Plus'da Paylaş    Pinterest'de Paylaş


Yeni ürünler   ÜRÜN DETAY

Muhteşem Ay Tavşanı

Gariplikler Diyarı’nın prensesi P.J. Petulant her istediği yapılan ve inatçılığıyla ailesine bir ejderha aldırmayı bile başarmış küçük bir kızdır. P.J.’in son isteği ise Ay’ın üzerinde beliren Ay Tavşanı’dır. Muhteşem Ay Tavşanı bir gün prensesin odasında beliriverir ama küçük prenses en az kendisi kadar yaramaz ve inatçı bir tavşanla karşılaştığının farkında değildir. 

Bir gün, esrarengiz bir şekilde Kral’ın ortadan kaybolmasıyla kahramanlarımız için macera başlar. P.J. babasını kurtarmak zorundadır yoksa Kral’ın kellesi uçurulacaktır! Çıkacakları bu yolculukta Ay Tavşanı da P.J.’e eşlik eder, hatta yanlarında adı (erkek olmasına rağmen) Sandra olan bir ejderha da vardır. 

Sue Monroe’nun esprili bir dille yazdığı Muhteşem Ay Tavşanı’nı, roman okumaya başlayan ve bol bol gülmek isteyen tüm çocuklara tavsiye ediyoruz. Ayrıca korsanlarla dolu serinin devam macerası da çok yakında raflarda olacak.


Sayfa sayısı: 196
Yazan: Sue Monroe
Resimleyen: Birgitta Sif
Çeviren: Zeynep Alpaslan
ISBN : 9786054119554

Bu Dünyalılar Bir Âlem

Haitu dünya yılına göre on yaşında bir uzaylı. Babasıyla birlikte galakside uzun bir yolculuğa çıkarlar ve Dünya’nın yakınlarından geçerken araçları bozulur. Babası araçlarını tamir edene kadar Haitu, tek kişilik uzay gemisiyle Dünya’ya iner ve bu yabancı gezegeni tanımaya çalışır. 

Haitu’nun beş günlük dünya seyahati boyunca okurlar da Orta Asya bozkırları, Sibirya köyleri, Arap yarımadası, Avrupa şehirleri gibi farklı yerleri gezer, bu kültürleri tanırlar. Kitapta ayrıca önyargılar, farklı olana yaklaşım ve empati gibi konular komik bir dille anlatılıyor.

Mustafa Hakkı Kurt’un esprili anlatımı ve Emre Akkaya’nın iki renkli çizimleri ile eğlenceli bir roman sizleri bekliyor. Haitu’nun günlüğü şeklinde yazılan bu kitap, hem kitap kurtlarının hem de roman okumaya yeni başlayan okurların ilgisini çekecek türden. 

Ölçü: 15 x 20 cm

Sayfa Sayısı: 196 

Yazan: Mustafa Hakkı Kurt

Resimleyen: Emre Akkaya

Yaş Grubu: 8 yaş ve üzeri

ISBN : 978-605-9781-11-4 

Gökyüzünde Balonlar

Gökyüzünde Balonlar’da Aytül Akal, gündelik hayata dair konuları dokuz eğlenceli öyküyle bir araya getiriyor. Alışveriş merkezine giderken otopark sırasına takılanlar, İnternet tutkunu dedeler, hiperaktif krallar ve kraliçeler, yılbaşı dilekleri, esrarengiz defterler, alıngan nineler... Akal, teknolojinin ilişkilerimize etkileri ve alışveriş merkezlerinin hayatımıza girmesi gibi günümüzde gittikçe daha fazla karşımıza çıkan konuları, aile ve arkadaşlık ilişkileriyle harmanlayarak okura yepyeni bir bakış açısı sunuyor. 

Farklı tasarımıyla da öne çıkan bu kitapta, Anıl Tortop’un eğlenceli çizimleri yer alıyor. Gökyüzünde Balonlar, Aytül Akal’ın Redhouse Kidz’den yayımlanan ilk kitabı. Yazarın sıcacık ve esprili diliyle anlattığı her bir öyküde kendinizden ya da yakınlarınızdan bir şeyler bulacaksınız!  

Ölçü: 13,5 x 19,5 cm
Sayfa Sayısı: 120
Yazan: Aytül Akal
Resimleyen: Anıl Tortop
Yaş Grubu: 9 yaş ve üstü

ISBN : 9786054119615 


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ödeme Bilgisi
Ödeme
Görüş ve sorularınız için
0 (216) 474 23 43